5 Eylül 2011 Pazartesi

Şok Eden İlluminati Sitesi Ve Mesajı

Gerçekten beni heyecanlandıran bir gelişme oldu site site dolaşırken... İlluminatinin karanlık sitesinde adeta dünyanın 2012'de yokoluşuna vurgu yapılıyor...


Biz 2012 Teorilerini uzay taraflarından yapmıştık. Artık dini, mistik bir teoriden de bakmamız gerekiyor sanırım. 
Birçok dinde şeytanın dünyaya ineceğinden bahsedilir. İlluminati tarikati ise direk deccal'e tapar. 


Acaba Deccal mi inecek 2012 de Dünya'ya?
Gerçekten son 3 ay mı kaldı kıyamete?
illuminatinin insanlığı sarsacak büyük bir planı mı var 2012de?


Aşağıdaki sitede CTRL ve A'ya basılı tutuyoruz ve 2012'yi vurgulayan, geriye doğru sayan korkunç saati görüyoruz.

 http://www.illuminati.org/


takip etmeye devam ediniz, devamı gelecek.


saygılar, kalwi...

19 yorum:

 1. saçmalık bu. tamam illümünati var ama bu illümünatinni insanların dikkatini cekmek için yaptığı bir şey. micheal sikkofield böyle diyor

  YanıtlaSil
 2. allahtan başka kain olmaz. kur'anı kerim de yazar herşey. bunlara inanmayın.allaha inanın arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 3. aynen haklısın konuyu açan kardeşim kesin bişevar şuan 57 gün diyor biryere saldırı olcak veya kıyamet

  YanıtlaSil
 4. ataistmisiniz lan :)

  YanıtlaSil
 5. sadece saçmalık bunları kafanıza takmayın arkadaşlar...

  YanıtlaSil
 6. herkez tutturmuş 2012 de kıyamet kopacak diye bu kuran-ı kerimin hangi ayetinde yazıyor acaba sağdan soldan duyduklarınızla kendinizi yönlendirmeyin aklınızı kendiniz kullanın

  YanıtlaSil
 7. Kendilerine tanınmış olan vakit de kalmadı. 2000 yılına (yani Milenyuma) kadar büyük israil’i kurmuş olmaları gerekiyordu, başaramadılar. Yeryüzünün sularını ele geçirmeleri gerekiyordu, muvaffak olamadılar. Beş nehrin sularını İsrail’e akıtmaları gerekiyordu, yapamadılar. Bunu ne zamana kadar yapacaklardı Milenyum’a kadar. Kendi tespit ettikleri zamanlar olan 2006 ve nihayet en son 2012’ye kadar bunları başarmış olmaları gerekiyordu. Bunu başaramadıkları takdirde İblis’in avenelerinin başına nelerin geleceğini, kehanetler kitabı olan Kabbala’dan biliyorlardı.

  Başaramadılar. 2006’ı geçti ve şimdi 2012’ de geçiyor. Artık şartlar onların aleyhine Türklerin lehine dönüyor. Çünkü her iş bir vakit tarafından rehin alınmıştır. Her iş bir vakt ile merhundur. O vakte kadar başarmaları gerekiyordu, yapamadılar. 7-12 Aralık 2012 o açıdan onların başına kıyametin kapacağı zamanın başlangıcıdır.

  Bizim için, özellikle Türkler için iyi dönemin başlangıcı. Çünkü hem İsra Suresi, hem Daniel Peygamber’in Kehaneti –haşa peygamberler kehanette bulunmazlar, hakikati aktarırlar- gösteriyor ki, azgın Yahudilerin cezalandırılması Türkler eliyle olacak!
  Daniel Kehanetinde Türkler ismen anılır. İsra Suresinde ise ‘Ey Nuh ile birlikte gemiye bindirdiklerimizin Zürriyetinden gelenler!’ diye nitelendirilirler ki, ‘literal’ manada ‘Nuhun Çocukları’ Türkler olarak bilinir.

  Bugün, bütün fitne örgütlerinin, nifak cemiyetlerinin, dehşet dengelerinin tam göbeğinde Türklerin bulunması bunu içindir. Çünkü eğer Türkler devre dışı kalırlarsa, nihayet kapışmada kütüler yine galip gelecekler. Tevrat, yıkımın kuzeyden geleceğin bildirir Yahudilere. Kuzeyden maksat da Anadolu’dur.

  Şu anda yeryüzünde ‘Allah’ın gerçek kulları’ ile İblis’in aveneleri arasında cereyan etmekte olan savaşın kimin lehine veya aleyhine sonuçlanacağına, Anadolu’da oturan halk karar verecek. Eğer o halk Türkler olsa, kaybeden taraf ‘İblis ve adamları olacak. Eğer Türkler Anadolu’dan çıkarılır veya Anadolu başka bir kavmin yurdu haline getirilebilirse Yahudiler kazanacak ve dünyanın sonu gelecek. (Çünkü ikinci ve son azgınlıkları yine Allah’ın ‘cengaver’ bir kavmi tarafından durdurulmazsa, bu azgınlık kıyametin kopmasına yol açacak, Bknz. İsra 7-8. ayetler).

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. DELİKANLI:
   Ağzına ,yureğine ,diline ,kalbine sağlık benim kardeşim.Selamlarrr,saygılarrr...

   Sil
 8. selam ben rockefeller bunun doğru olup olmadığın 7 aralıkta göreceksiniz.

  YanıtlaSil
 9. İllimaniti süre dolduğunda ne yapacağını çok biliyorum hepiniz korkudan altınıza dolduracaksınız ...

  YanıtlaSil
 10. geri sayım 7 aralık 2011 saat 17.00 ı işaret ediyor. Bakalım ne olacak o tarihte.

  YanıtlaSil
 11. allaha inanın gerisi yalan o onu demiş bu bunu demiş sizene ya

  YanıtlaSil
 12. BENCE İNSANLAR KENDİLERİNİ YÖNETEN ÖRGÜTLER HAYAL EDİYOR VE ÖYLE OLMASINI İSTİYORLAR SACMALIKDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.VE BU KONULARDA TARTIŞIP ÖRGÜT OLUŞTURUYORLAR

  YanıtlaSil
 13. evet..baş illüminatör ötürük olmuş...sayaç onun sıçacağı ve dünyayı bombok edeceği kutsal günü gösteriyor.. her yan bombok olacak

  YanıtlaSil
 14. ya illuminati tarikatı var ama dünya yok etmek gibi birşey yapamaz hersey allahın elinde allahına inanan onların dünyayı yok edeceğine inanmaz zaten sadece bildiklerim illuminati sadece dünyadaki bütün bilgisayarları çökertebilir.

  YanıtlaSil
 15. Ulan milletin kafasını böyle yalan şeylerle doldurmaya utanmıyomusunuz

  YanıtlaSil
 16. bu siteye nasıl üye olunuyor m.GÖKNAR

  YanıtlaSil
 17. arkadaşlar görüyorum ki hiç vatandaşlarda inanış diye bişey kalmamış bu illuminati gerçek olsun veye olmasın bizim tek taptığımız birşey var oda allahü tahala evet kıyamet kopucak ama bunu kimse bilemez daha kıyamet alemetleride gerçekleşmedi unutmayın ki allah ne zaman isterse o zaman dunya yok olucak ozaman dünya karanlığa gömülücek işte ozaman korkun.

  YanıtlaSil