10 Mayıs 2011 Salı

Piramitleri Tabi Ki Uzaylılar Yapmıştır!
Piramitlerin en ilginçi olan keops'un özellikleriyle başlayalım:


Kahire'de bulunan " Keops piramidi " nin 12 ton ağırlığında iki buçuk milyon bloktan oluştuğunu, günde on blok yerleştirilmesi halinde yapımının 664 yıl süreceğini, Piramidin üstünden geçen meridyenin karaları ve denizleri tam eşit iki parçaya böldüğünü ve piramidin dünyanın ağırlık merkezinin tam ortasında bulunduğunu, Yüksekliğinin (164 mt) bir milyarla çarpımının güneşle dünyamız arasındaki uzaklığını verdiğini, Taban alanının, yüksekliğinin iki katına bölünmesinin pi sayısını verdiğini, Piramitlerin içerisinde "ultrasound", radar,sonar gibi cihazların çalışmadığını,
Kirletilmiş suyun bir kaç gün piramidin içinde bırakıldığında arıtılmış olarak bulunduğunu, Piramidin içerisinde sütün birkaç gün süreyle taze kaldığını ve sonunda bozulmadan yoğurt haline geldiğini, Bitkilerin piramit içerisinde daha hızlı büyüdüklerini, çöp bidonu içindeki yemek artıklarının hiç koku yaymadan mumyalaştığını,Kesik, yanık, sıyrık ve yaraların piramidin içinde daha çabuk iyileştiğini,Piramidin içinin yazın soğuk, kışın sıcak olduğunu, Piramit kimin adına yapıldıysa onun bulunduğu odaya yılda 2 kez güneş girdiğini ve bu günlerin doğduğu ve tahta çıktığı günler olduğunu, biliyor muydunuz?


Şimdi böylesine inanılmaz bir piramidin 1000 yıl önce nasıl yapıldığı hakkında teorilerimi açıklayim:


Bir insan topluluğu mu? kesinlikle hayır, hayır ve hayır! bu mimari bilgiye o zamanlar ulaşmak imkansızdır! Evet bu piramitleri UZAYLI'ların ta kendisi yapmıştır... Saçma mı geldi? Peki piramitlerin bazı bölümlerinde bulunan ufo ve garip insan figürü resimlerinden haberiniz var mı? Teorim şudur ki, o dönemler başka gezegenlerden gelen varlıklar bugünden çok  daha fazlaydı. Ve onların o zamanki bilgi ve teknolojileri, bizim şuanki teknolojimizden kat kat fazlaydı. Onlar geldi, yaptı ve gitti. Yapımını gören insanlar ise, onları gördüğü gibi piramitin duvarlarına resmetti.(ufo)


Peki bu piramitleri yapmaktaki amaç neydi? Neden yaptılar, bitirdiler ve gittiler?


Heyecanlanarak yazıyorum bu cümleleri. Piramitler bana göre bir uydu gibidir. Bence şuan dünyamızdaki bir çok şeyi kendi gezegenlerinden takip edebilmektedirler. Ve belki kat kat daha büyük bir amaca hizmet edecektir ilerde kim bilir? Şunu unutmayalımki piramite giren KAYBOLUR. Birçok araştırmacı girebiliyor ama buraya dikkat SADECE BİR BÖLÜMÜNE girebiliyor... Derinlerde ne olduğunu henüz kimse bilmiyor.


Ve ayrıca piramitlerin çevresinde, Mısır tanrılarının heykellerinin felan bulunması, o dönemki mısır tanrısının uzaylılarla iletişimini ortaya çıkarmaktadır.


Saygılar, kalwi...

tags :  piramitler, piramitler uzaylılar, Keops piramidi, ilginç

15 yorum:

 1. ibret alınıyor...

  YanıtlaSil
 2. Yok daha neler! Uzaylıların şimdi bile var olduğu ispatlanamazken, sen 1000 sene önceden yaşam sürdüklerini söylüyorsun. Şimdiye kadar binlerce uygarlık geldi, geçti. Hepsi de zamanla teknolojide ilerlediler. Sonunda da öldüler. Mısırlılar gibi. Ondan sonra gelen uygarlık, teknolojiye sıfırdan başladı. Sonra onlar da öldü. Bu bir döngüdür.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arkadaşım kalwi dogru diyor bencede var boşuna ufo mufo denilmiyor boşuna çıkarmadılar o ufo şeklini şuan efsane gibi gelebilir ama gün gelecek anlayacaksın

   Sil
  2. Arkadas dediki uygarlık doğdu teknoloji tavana ulaştı sonra uygarlık oldu ve taknoloji 0 dan başladı yokyaaaa Kur'an da geciyormu böle bise sorsam ki (emindegilim) muslumanmisin desem ewt dersin ama Kur'an kerimde geçmeyen böle birşeyin olmadıgını söyleyen kitaba inanmıyorsun Allah bize yardim etsin ...

   Sil
  3. biraz daha sıksaydın masal olabilirdi la fontene sole seninkini masal yapsın
   :D

   Sil
  4. İLLUMANİTİ ile alakası yok o grup çoktan yok oldu piramitler onlardan eski

   Sil
  5. Bence var Allah bunca gezegeni sadece biz insanlar için yaratmıs olamaz ki? Sonra yarattı diyelim:
   12 tonu insanlar 1000 yıl önce nasıl taşısın ? Bencil olmayalım, yanlız olamayız..

   Sil
 3. Arkadaşım sümerler dünyadaki en eski yazıyı bulup kullanmışlardır... Birçok destanda uzaylı tasviri yapılmış, bir çok çizim ve heykelde ufolar belirtilmiştir. Birazcık araştırma yapalım önce.

  Bide 'Şuan bile ispatlanamaz' demek büyük bir iddia. İspatlanmadı o doğru, ama ispatlanabilir. KGB ve Nasa dahil inan ellerinde bir yığın kanıt var ama bunlar gizli kanıtlar. Halka 'biz uzaylı bulduk' deselerdi, bir kargaşa çıkardı. Din kesimlerinden tepkiler yağardı vs.

  Biraz mantıklı olmaya davet ediyorum, evreni sonsuz olarak tanımlıyorsanız, bunun yarısı yine sonsuz yapar. Sonsuz gezegende, sonsuz medeniyet ve uygarlık demektir. Oo hayır! Tabi ki yalnız değiliz!

  saygılar, kalwi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kalwi haklı olma olasılığın var ve ben sana katılıyorum

   Sil
 4. Saçma olmadığını düşünmekteyim koskoca evrende yalnız olmadığımız aşikar..Ki böyle ince hesaplamalar noktası noktasına bu gelişmiş yıllarda olmuyorsa o zamanlarda insan gücüyle yapılması imkansız kesinliklee !

  YanıtlaSil
 5. Bokunu çıkardın kalwi tamamen saçmaladın

  YanıtlaSil
 6. PEKİ BU PİRAMİTLERİN SEKİL AÇISINDAN VEYA BAŞKA AÇIDAN İLLUMİNATİ İLE BİR PAYLAŞIMI VARMI TEŞEKKÜR EDİYORUM...

  YanıtlaSil
 7. benim söylediklerimde size acayiip gelebilir ama o zamanlar Hz.Süleyman vardı ve o 3 harflilere hükmedebiliyodu benim görüşüm ise pramitleri 3 harfliler yaptı.

  YanıtlaSil
 8. yecüc mecüc diye birşeyden bahsediliyor bu nedir

  YanıtlaSil
 9. Aslında gerçekten uzaylılar yapmış olabilir şimdi şu yazcağım siteye girin ve firavun ve önderlere tıklayın orada bikaç saniye sonra firavun resmi gelcek ve soldaki çekilcek,soldaki yere bakın orayı neye benzetiyorsunuz??? yorum atın
  hem bir dakika belki şu anda adını vermek istemeyenlerden biri uzaylıdır ani Allah bütün evreni yaratmış belki uzaylılarıda yaratmıştır.Bel ki bunu sadece Allah bilir. Okuduunuz için teşekkürler :)

  YanıtlaSil